Tijdens The Ethiopia Vip Xperience heeft Annemiek verschillende radioreportages gemaakt voor Radio 509. Beluister hieronder de fragmenten of kijk op www.radio509.nl of via de Radio 509-app.
Een introductie van The Ethiopia Vip Xperience door Bas Schutte, directeur van Respo International en Annemiek voor Radio 509 TV.
Een interview met Annemiek, Tommy, Marrit, Ramona en directeur Bas Schutte over hun voorbereidingen op The Ethiopia Vip Xperience
De voorbereidingen
Interview met deelnemers The Ethiopia Xperience vooraf
Bijna naar Ethiopie – Deel 2
Een verslag van Annemiek over de aankomst van de groep in Addis Abeba
De aankomst in Ethiopie
Rondleiding bij werkplaats Hope for The Blind in Addis Abeba
Hope for the Blind
Verslag rondleiding Sebeta Blind School, een interne school voor blinde en slechtziende kinderen en jongeren tot +/-20.
Rondleiding Sebeta Blind School
Een verslag van een judoles die wordt gegeven door (gehandicapte) SPAT-trainers op Sebeta Blind School aan kinderen van 8 tot 10 jaar
Verslag judoles Sebeta Blind School
Leon, Carolien en Annemiek vertellen over hun bezoek aan The Ethiopian Centre for Disabillitiy & Development, ECDD. Het centrum in Ethiopie die de belangen behartigd van mensen met een handicap in Ethiopie.
Terugblik The Ethiopian Centre for Disabillity and Development
Interview met SPAT-trainers. Respo International leidt mensen met een handicap op tot Sports- and activity trainers, sportdocent, die vervolgens sportlessen geven op scholen voor kinderen met een handicap.
Spattrainers aan het woord
Deelneemster Ramona Verhoeven geeft een workshop masseren bij de organisatie INAP, een organisatie voor blinden en slechtzienden.
Workshop masseren door Ramona
De deelnemers van The Ethiopia Vip Xperience doen mee aan The Ethiopian Great Run op uitnodiging van organisator en meervoudig hardloopkampioen Haile Gebrselassie
Deelname aan The Great Ethiopian Run
Een interview met Annemiek na thuiskomst uit Ethiopie waarin zij terugblikt op de reis.